V NIEDZIELA WIELKANOCNA— 15 maja 2022 r.

1. Nabożeństwo majowe z Litanią do Matki Bożej odprawiamy w dni powszednie po Mszach Świętych, a w niedzielę w Lginiu po Mszy o godz. 1200. W kościołach filialnych wg zwyczaju. W naszych modlitwach pamiętajmy o dzieciach i młodzieży z naszej Parafii przygotowujących się do sakramentów inicjacji: I spowiedzi, I Komunii i Bierzmowania.
  2. Składam serdeczne podziękowania za złożone ofiary na funkcjonowanie Parafii, oraz za zaangażowanie w zbiórkę.
  3. Nabożeństwa i spotkania w tygodniu:
  • W środę po Mszy Świętej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i modlitwa do św. Józefa.
  • Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu Bierzmowania w piątek po Mszy Świętej i nabożeństwie.
  • W sobotę spotkanie formacyjne z dziećmi przygotowującymi się do pierwszej Spowiedzi i Komunii świętej po Mszy Świętej o godz. 1800.
  • W najbliższą niedzielę przypada dzień modlitw za wstawiennictwem Św. Rity. Po Mszy Świętej porannej nabożeństwo z poświęceniem Róż i błogosławieństwo relikwiami.
  1. Kancelaria czynna w środę po Mszy Świętej wieczornej.
  2. „Wspólnota Mężczyzn Świętego Józefa zaprasza wszystkich mężczyzn na projekcję filmu „Święty Józef, Nasz Duchowy Ojciec” .

Projekcja filmu, połączona z promocją książki „Konsekracja Świętemu Józefowi”,  odbędzie się w poniedziałek 16 maja, o godz. 19.00, w Domu Serca przy Klasztorze ojców Franciszkanów”.
  3. Katechezy kursu przedmałżeńskiego odbędą się w parafii św. Jadwigi Królowej we Wschowie od 22 maja 2022 r.(niedziela – rozpoczęcie Mszą św. o godz. 18.00). W tygodniu od poniedziałku do piątku po Mszy Świętej wieczornej!